ljubezen-razdalja

Vprašanja na tosemjaz.net.
zvezdica::tsj

ljubezen-razdalja

ObjavaNapisal zvezdica::tsj » 12 Jan 2002 15:08

Pozdravljeni!

Ta stran se mi zdi zlo fajn sploh pa to da si najstniki lahko pomagamo tud med sabo.Zato sem se odločila da vam povem svojo zgodbo in vas povprašam za mnenje morda kak nasvet..vsega bom vesela.Vesela bom tud mnenja kakega strokovnjaka...

Torej...hm zaljubljena sem v fanta vendar je doma dost stran od mene...no ja jaz sme iz mb on pa lj...veliko pisem sva si napisala...veliko sms..pogovarjala sva se po telefonu veliko slikic sva si poslala ..v zivo se se nisva srecala in to namerava v kratkem..rekel je da je pripravljen na to da bo veckrat na mesec prisel v maribor k meni....Pise mi full lepe pesmice, riše mi,..vsaj do zdaj in na tak način se zelo lepo ujameva,, vse mu lahko povem, vse razume,...Zmeraj mi napiše da me ljubi...da si je zmeraj želel tako punco in da brez mene ne bi mogel...zmenila sva se da bova tako kot prijatelja ostala do junija do konc sole..pol bova pa vidla kako naprej.kaj vi mislite?misliete da se take zveze lahko obenesejo???prosim za mnenja!!aha nekaj sem pozabila oba sva stara 18 let
odgovor psihologa::tsj

Re: ljubezen-razdalja

ObjavaNapisal odgovor psihologa::tsj » 14 Jan 2002 14:32

Pozdravljena!

Platonske zveze se lahko obnesejo. Pomembna razlika je, ali se dva dejansko srečujeta in sta si blizu ali komunicirata na daljavo. Iz tega razloga ni nujno, da bi se lepa platonska ljubezen vedno razvila tudi v lepo realno ljubezen. Kako bo s to drugo, bosta videla, ko se bosta začela srečevati. Ta čas izkoristita za izmenjavo pogledov na prihodnost.

Srečno preobrazbo vama želim.
Matej Žnuderl, univ.dipl.psih.