Zaljubljenost je beda(vsaj za nekatere)!!

Vprašanja na tosemjaz.net.
Nel::tsj

Zaljubljenost je beda(vsaj za nekatere)!!

ObjavaNapisal Nel::tsj » 18 Dec 2001 20:13

Za mene je zaljubljenost pocasi postala prava nadloga!!! V vsakega do sedaj v katerega sem se zaljubila sem imela nesreco v njej!! Zaljubljenosti sicer ne mores preprecit, vendar kaj ko te tisti fant ne smirgla in do tebe sploh nic ne cuti, med tem, ko pa ti do njega cutis ogromno!! KAKO FANTU POVEDAT KAJ CUTIS DO NJEGA?? To je za mene uganka ze 4 leta!!! Ampak je to po mojem neresljiva uganka, saj ce fantu to poves si potem pri njem in pri njegovim frendih naberes sramoto!!KAKO FANTA SPELJAT DO TEGA; DA ZACNE NEKAJ CUTIT DO TEBE?????????????????????????????????

A se vam to tudi zdita neresljivi uganki???????????

Nel
odgovor psihologa::tsj

Re: Zaljubljenost je beda(vsaj za nekatere)!!

ObjavaNapisal odgovor psihologa::tsj » 20 Dec 2001 08:41

Pozdravljena!

Mislim, da uganki nista nerešljivi, ker jih je rešilo že mnogo deklet pred teboj. Štiri leta je že zelo dolgo obdobje, zato bi mi bilo dobrodošlo, če bi zapisala, kaj vse si že poskusila, da ti ne bi priporočal stvari, ki si jih že počela. Fantje se zaljubljajo bolj z očmi, zato se potrudi, da bo tvoja zunanjost taka, kot mu je všeč. Poskušaj biti veliko v njegovi družbi in če še to ne pomaga, poskusi preprosto s povabilom na randi. Mislim, da ne moreš veliko izgubiti, saj je to negotovost dobro počasi končati.

Veliko uspeha in sreče v novem letu
Ti želim Matej Žnuderl, univ.dipl.psih.