ginekolog

Vprašanja na tosemjaz.net.
gimnazijka::tsj

ginekolog

ObjavaNapisal gimnazijka::tsj » 24 Nov 2001 00:38

Pozdravljeni!

koncno sem nasla naslov, na katerem bi mi lahko pomagali.

Prosim, ce mi lahko svetujete kako naj pridem do ginekologa.v celju imajo namrec vse zasedeno, v rogaski tudi, baje pa bi slo v sentjurju,samo ne vem kam poklicat oz kje bi lahko dobila informacije. slucajno vi razpolagate s kaksnimi uporabnimi podatki?
poleg tega me pa zanima,kako je z zasebnimi ginekologi. Je pregled potrebno placati?

Hvala za odgovore
odgovor ginekologinje::tsj

Re: ginekolog

ObjavaNapisal odgovor ginekologinje::tsj » 26 Nov 2001 14:11

pozdravljena!

Do ginekologa moraš, če je ginekološki pregled potreben oziroma če želiš preventivni pregled . Najbolje je, da si izbereš ginekologa v bližini stalnega prebivališča. Na žalost smo vsi ginekologi zelo obremenjeni in boš potrebovala nekaj časa, da si boš lahko izbrala tistega, ki mu boš zaupala. Vseeno je, ali je ginekolog zasebnik, pozanimaj se samo ali ima koncesijo in ti potem pregleda ne bo treba plačati.

Lep pozdrav,
mag. Dušica Glušič, dr.med.

ObjavaNapisal gimnazijka::tsj » 26 Nov 2001 22:11

Hvala za odgovor...vseeno pa me še zanima,kako do ginekologa-po novih informacijah sem slisala,da bi morala v celje v zd k dispanzerju,tam pa ti potem povejo,kje je se kaksen prost ginekolog. Je to res?

lep pozdrav
odgovor ginekologinje::tsj

ObjavaNapisal odgovor ginekologinje::tsj » 28 Nov 2001 14:59

Ginekološki dispanzerji ali pa Zavod za zdravstveno zavarovanje imajo običajno tudi sezname ginekologov, ki še lahko sprejmejo nove pacientke.

Lep pozdrav,
mag. Dušica Glušič, dr.med.

ObjavaNapisal gimnazijka::tsj » 28 Nov 2001 21:45

hvala.....ravno danes sem sla pogledat k dispanzerju za zenske.

lep pozdrav