Potreba!

Vprašanja na tosemjaz.net.
Anonim::tsj

Potreba!

ObjavaNapisal Anonim::tsj » 29 Okt 2001 11:24

Kaj naj naredim?
Full rada bi imela spolne odnose! Dostikrat gledam razne taksne revije in pri njih postanem full potrebna! Full si zelim izgubit nedolznost pa ne vem zakaj!Tudi samozadovoljujem se. Prosim pomagajte!

P.s: Pri 16 letih se nisem niti enkrat! Enega fanta sem sicer ze imela, ampak sem ga zavrnila in sedaj mi je zal.

Anonimna oseba
solarka::tsj

Re: Potreba!

ObjavaNapisal solarka::tsj » 30 Okt 2001 18:02

Anonim!
Nikar se ne sekiraj, ker she nisi! (mislim,da nas she mnogo tvoje starosti ni)
Ni cudno, da si kdaj pa kdaj "potrebna", smo pac v teh letih in nas mika,cesar she nismo probali.
Se bo ze zgodilo, najboljse, da pocakas na "ta pravega".
Bajbaj
ANN::tsj

ObjavaNapisal ANN::tsj » 01 Nov 2001 18:59

POKLIČI SVOJEGA PREJŠNJEGA FANTA AL PA SI NAJDI NOVEGA.
odgovor ginekologinje::tsj

ObjavaNapisal odgovor ginekologinje::tsj » 02 Nov 2001 12:51

Pozdravljena!

Nič ni narobe, če se spolno vzburiš ob gledanju revij itd, tudi samozadovoljevanje ne škodi zdravju. Izgubiti nedolžnost pa je po moje, ker sem še malo starokopitna, stvar resne presoje. In če v tvojih letih še nisi imela spolnih odnosov, potem tvoji dosedanji fantje niso bili tisti, s katerimi bi to v resnici želela storiti. In če si, kljub želji, ohranila pravo mero razuma, potem me za tebe ne skrbi, da boš pravilno ocenila fanta, s katerim boš v obojestransko zadovoljstvo izgubila nedolžnost. Prepričana sem, da se bo to zgodilo ob pravem času in ne pozabi na zaščito pred infektom in zanositvijo.

Mag. Dušica Glušič, dr.med.