ne razumem punce

Vprašanja na tosemjaz.net.
prevecjomamrad::tsj

ne razumem punce

ObjavaNapisal prevecjomamrad::tsj » 18 Jun 2001 20:44

Zivjo!
Mam en problem z punco. Hodila sva nekaj casa (1,5 let). Nato me je pustila. Bila sva spet dobra frenda (3 mesce), nakar se ni z mano pogovarjala 1 mesec. pred mesecem dni se je spet začela pogovarjat z mano. Vsak dan sva se slišala, srečala sva se. Klicala me je če pridem po njo v šolo. Skratka bla sva spet super frenda. No, razen da nisva hodila ven skupaj. Nakar se je menila z mano, če ji lahk zrihtam karte za kino. rihtal sem ji. Zmenili smo se da grejo še eni njeni kolegi, pa ona z mano v kino. Nakar sem jaz šel v kino, nje in pa njenih kolegov pa od nikoder. Ni mi javila da je/jih ne bo. Od tistega časa, se spet ne oglaša. Od tega je minilo 2 dni. Ampak čudno mi je, da se spet tako obnaša do mene, a ko sem mislil da sva spet začela na novo. Kaj naj naredim z njo? Ve da jo imam rad, in to tudi priznam. In res bi naredil vse za njo, ker je res punca, katere ne srečaš 2× v življenju. Bojim se le, da me je ta mesec dni samo želela izkoristit. Ampak mislim da ni takega tipa oseba, ker se poznava že 4 leta. Pa tudi mi je to novo, da mi ni javila da jih ne bo v kino. Prosim če mi lahko svetujete kaj?!
odgovor psihologa::tsj

Re: ne razumem punce

ObjavaNapisal odgovor psihologa::tsj » 19 Jun 2001 14:00

Od česa le zavisi njeno obnašanje? S takim dekletom je res težko. Vendar, če je res, da si pripravljen vse potrpeti, potem boš to delal še naprej. Povprašaj jo, kaj se je zgodilo.

Ker si gotovo še mlad, ti priporočam, da premisliš, ali si odnosa, ki niha med prijateljstvom, ljubeznijo in brezbrižnostjo res tako zelo želiš. Dekle je morda v mnogih ozirih sijajno, vendar pa je tudi njeno obnašanje do tebe, del njene osebnosti, za katerega ne vem, kako močan in dolgotrajen je. Lahko gre samo za trenutne muhe, ali pa je ona taka oseba in se glede tega ne bo spremenila.
Morda ti je že pojasnila, kaj je bilo in želim, da bosta zadovoljna.

Matej Žnuderl, univ.dipl.psih.
alenka::tsj

Re: ne razumem punce

ObjavaNapisal alenka::tsj » 30 Jun 2001 19:38

Ej,ta ženska je nora!Iskoriščati fante je nekaj najgršega na svetu!Še ti jo mal izkoriščej,da bo vidla kako je to!Skratka,če bi bla jaz namesto tebe,bi jo pustila za nekaj časa.Se bo že zjasnila!!!!
prevecjomamrad je pisal/pisala:
>
> Zivjo!
> Mam en problem z punco. Hodila sva nekaj casa (1,5 let). Nato
> me je pustila. Bila sva spet dobra frenda (3 mesce), nakar se
> ni z mano pogovarjala 1 mesec. pred mesecem dni se je spet
> začela pogovarjat z mano. Vsak dan sva se slišala, srečala
> sva se. Klicala me je če pridem po njo v šolo. Skratka bla
> sva spet super frenda. No, razen da nisva hodila ven skupaj.
> Nakar se je menila z mano, če ji lahk zrihtam karte za kino.
> rihtal sem ji. Zmenili smo se da grejo še eni njeni kolegi,
> pa ona z mano v kino. Nakar sem jaz šel v kino, nje in pa
> njenih kolegov pa od nikoder. Ni mi javila da je/jih ne bo.
> Od tistega časa, se spet ne oglaša. Od tega je minilo 2 dni.
> Ampak čudno mi je, da se spet tako obnaša do mene, a ko sem
> mislil da sva spet začela na novo. Kaj naj naredim z njo? Ve
> da jo imam rad, in to tudi priznam. In res bi naredil vse za
> njo, ker je res punca, katere ne srečaš 2× v življenju. Bojim
> se le, da me je ta mesec dni samo želela izkoristit. Ampak
> mislim da ni takega tipa oseba, ker se poznava že 4 leta. Pa
> tudi mi je to novo, da mi ni javila da jih ne bo v kino.
> Prosim če mi lahko svetujete kaj?!