Nežnost in moški

Vprašanja na tosemjaz.net.
onika3
Objave: 1

Nežnost in moški

ObjavaNapisal onika3 » 13 Sep 2019 22:25

Zanima me kaj si mislite na temo nežnosti, ko je govora o moških.
Moški,ki si želijo nežnosti, senzualnosti in dotika. In predsodki ki v zvezi s tem obstajajo: nežni moški niso pravi dedci, so copatarji ali slabiči. Kaj pomeni biti moški?

Zasledil sem zapis terapevtke, ki dela z moškimi. Takole piše:

"Zadnja leta sem skoraj izključno delala z moškimi in še zmeraj sem tako pogosto osupla, včasih pa sem bila celo osupla glede tega čemur sem bila priča v stotinah moških, katerih sem imela čast, da sem z njimi delala.

Okoli moških zrači aura, ko prejema in je sprejemajoč, kar je zelo lepo biti priča in o čemer se ne govori pogosto.

Redko vidimo mil obraz nežno sprejemajočega moškega in videla sem jih tako veliko, kar mi privabi solze na oči in ne morem si kaj, da ne bi ljubila vsakega od njih, ne glede na to kako izgleda.

Ta mirnost in receptiven prostor...

Nenadoma sem spoznala v kako veliki meri moški hrepenijo po dotiku, nežnosti in ljubezni...

In to je res nekaj o čemer se redko govori...

Vsi ti milijoni moških na našem svetu, ki si tiho želijo in hrepenijo za bližino in ljubezenski dotik...

Od tega sem osupla."
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Nežnost in moški

Uredništvo » 16 Sep 2019 10:41

Pozdravljena,

tvoje vprašanje je verjetno bolj namenjeno vrstnikom in vrstnicam na forumu?
V kolikor pa boš imela še kakšno konkrteno vprašanje za naše strokovnjake, pa te vabimo, da nam še pišeš.

Lep pozdrav iz uredništva.
123aaaa

Re: Nežnost in moški

ObjavaNapisal 123aaaa » 21 Sep 2019 05:13

Vsak človek kdaj hrepeni po nežnosti tudi moški (mogoče ne ljudje z zelo visokim ego-m) to pomeni da je sposoben izražati svoja čustva npr. jaz rad razvajam da se nekdo počuti prijetno ljubljeno a si včasih tudi ko se slabo počutim želim da nekdo pokaže nežnost do mene saj tako moški nekako dobi potrditev da je ljubljen.