ne vem

Vprašanja na tosemjaz.net.
impressive

ne vem

ObjavaNapisal impressive » 28 Maj 2019 20:05

prosim če ne objavite javno

/ izbrisano v uredništvu /
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: ne vem

Uredništvo » 05 Jun 2019 08:16

Odgovor svetovalke

Pozdravljena,

tvoj stavek, da ne želiš biti gola pred kamero, saj te bo zaznamovalo za celo življenje in da je to zate "mučno, grozno in nesprejemljivo", je dober pokazatelj, kako sama čutiš glede priložnosti, ki se ti je ponudila. Zato predlagam, da slediš svojemu občutku in vedi, da bodo v življenju še prišle priložnosti, da sodeluješ v kakšnem snemanju. Sedaj pa se posveti učenju za maturo in bodi spočita, da se boš čim bolje spoprijela z maturitetnimi izzivi.

Če imaš še kakšno vprašanje, sem ti na voljo.

Lepo te pozdravljam in ti želim ogromno uspeha pri maturi,
Tjaša Rola, mag. psih.
Kaskada

ObjavaNapisal Kaskada » 05 Jun 2019 10:55

Vprasala sem reziserko ce lahko dobim kaksno drugo vlogo kot te in je rekla da ni problema.
XGames

ObjavaNapisal XGames » 05 Jun 2019 20:29

Sem odpovedala ker je ati proti da delam brezplacno pa se peljati me noce. Sem se opravicila ampak ne upam prebrati kaj so mi napisali. Vse sem zasrala, grozna oseba sem pa se na maturi mi nic ne gre.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 10 Jun 2019 21:53

Odgovor svetovalke

Zakaj misliš, da si grozna oseba? Če si zavrnila vlogo, ki te ni pritegnila, nikakor nisi grozna oseba, ampak si samo oseba, ki posluša sebe in se po svojih občutkih ravna.

Priporočam ti, da zaenkrat odmisliš svojo morebitno filmsko kariero in se čim bolj sprostiš, da bo tvoje učenje za maturo produktivno. Če misliš, da potrebuješ nasvete, kako se učiti, sem ti na voljo.

Lepo te pozdravljam,
Tjaša Rola, mag. psihologije