Krvni strdki zaradi KT

Vprašanja na tosemjaz.net.
Ajda1719

Krvni strdki zaradi KT

ObjavaNapisal Ajda1719 » 14 Apr 2019 13:39

Zivjo. Prosim zdravnico za pomoc. Ze skoraj eno leto jemljem kontracepcijske tablete (diane) in z njimi nimam tezav, razen: vsak mesec v dnevih pred menstruacijo imam zelo rahle bolecine v levi nogi (meca in stopalo), ali pa nek tak cuden obcutek, ki ga ne znam opisati. Vcasih se mi pojavi nekaj podobno kot ce bi me me hotel krc, vendar zelo rahlo (pijem redno magnezij tako da po moje ne more biti zaradi tega). Noga ne oteka, vsaj ne toliko da bi opazila. To traja cca 2-3 dni pred menstruacijo in mogoce se dan ali dva ko se menstruacija pojavi. Skrbi me, da se mogoce kaj "kuha" v zvezi s krvnimi strdki, je to mozno? Bojim se, da bi bilo kaj narobe. Nocem pa teziti pri zdravniku, saj mogoce ne gre za nic takega, zato raje vprasam vas. Za odgovor vam bom zelo hvalezna. Lepo se imejte.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Krvni strdki zaradi KT

Uredništvo » 15 Apr 2019 14:53

Odgovor svetovalke
________________

Pozdravljena,

če sumiš na strdek v nogah, je potrebno v času težav nemudoma obiskati najbližjega zdravnika.

Lep pozdrav.
Tinkara Srnovršnik, dr.med.,
specialistka ginekologije