Prvi poljub

Vprašanja na tosemjaz.net.
Heloooooo Im Sara

Prvi poljub

ObjavaNapisal Heloooooo Im Sara » 30 Mar 2019 23:49

To je namenjeno najstnikom

A je normalno da pri 15 še nisem nikoli imela fanta in ne prvega poljuba ? Kdaj ste vi (punce in fanti) imeli prve zveze/poljube/spolne odnose?
Pri kateri starosti postane čudno da nisti tega še nisi počel?
Lp in hvala vsem dobrim ljudem za odgovore :)
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Prvi poljub

Uredništvo » 04 Apr 2019 11:52

Pozdravljena,

tvoje vprašanje je namenjeno vrstnikom oz. vrstnicam, uporabnikom spletne svetovalnice.
V kolikor pa boš imela še kakšno vprašanje za naše strokovnjake, te vabimo, da nam še pišeš.

Lep pozdrav iz uredništva.
Anonimna7

ObjavaNapisal Anonimna7 » 13 Apr 2019 20:58

Hej!
Cisto obicajno je, da pri 15 letih se nisi imela prvega poljuba. Jaz sem imela prvi poljub in prvega fanta pri 15. Mislim, da starost ni pomembna. Pomembno je to, da spoznas pravo osebo s katero ti ne bo zal imeti prvega poljuba/zveze. Ne prehitevaj zadev. Bo ze prisel tvoj cas. Boljse je cakati dlje in potem doziveti najbolsi prvi poljub kot pa hiteti in na koncu obzalovati. Pa tudi veliko bolj zrela in odgovorna bos, ko bo prisel tvoj cas. Nekateri se v zveze spuscajo veliko prehitro in brez odgovornosti in zveze hitro propadejo. Zato si je treba vzeti cas, najprej poskrbeti zase, razumeti kaj pomeni biti z zvezi. Veliko najstnikov si predstavlha zveze kot v filmih. Ampak ni vedno taka pravljica. V zvezo moras vloziti veliko truda, ce hoces da bo uspesna.
Upam, da sem kaj pomagala :)
Pikopika
Objave: 1

ObjavaNapisal Pikopika » 26 Apr 2019 19:28

Lej je ćist normalno pać si boš že našu punco