Lejzbika

Vprašanja na tosemjaz.net.
bbkatja
Objave: 2

Lejzbika

ObjavaNapisal bbkatja » 24 Okt 2018 21:52

Kaj se zgodi ko imaš dvome, kdo ti je všec, enkrat fantje, drugič punce. Kako to izraziti, kako izvedeti??
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Lejzbika

Uredništvo » 13 Nov 2018 14:39

Odgovor svetovalke

Lepo pozdravljena!

V kolikor si v dilemi, je dobro, da raziskuješ in pridobiš čimveč izkušenj tako z nasprotnim, kakor tudi z istim spolom. Pri tem bodi pozorna na svoje občutke, čustva in stopnjo sproščenosti, torej kako se počutiš. Povsem mogoče je tudi, da te privlačita oba spola enako.

Na kakšen način to izraziti, ti težje odgovorim. Načeloma ni potrebno spremeniti veliko ali posebej izraziti, razmisli le, koliko ti odgovarja, da si o tem iskrena s tistimi, s katerimi vzpostaviš ljubezenski odnos ali z drugimi tebi bližjimi osebami.

Pomembno je, da si daš priložnost, spoznavaš ter raziskuješ, pri tem pa ne hiti in ne bodi stroga do sebe. Spoznavanje samega sebe je pravzaprav vseživljenjski
proces.

Pa vse dobro! :)
Urška Mlinar, mag. psihologije
girlslikegirls

ObjavaNapisal girlslikegirls » 04 Dec 2018 18:54

Živjo!
Če so ti enkrat všeč fantje, drugič punce, to ni nič narobe. Velika verjetnost je, da si biseksualna oseba, ni pa nujno. Jaz sem panseksualna, imam fanta, so pa mi všeč tudi punce. O tej temi razišči več po, naprimer, spletu, in upam , da najdeš svojo spolno usmerjenost. Pa lep pozdrav :)
gajlord420

ObjavaNapisal gajlord420 » 05 Dec 2018 10:26

mjbi si pa gej ¯\_(ツ)_/¯