Mastrubiranje slabo pocutje

Vprašanja na tosemjaz.net.
procon

Mastrubiranje slabo pocutje

ObjavaNapisal procon » 09 Sep 2018 19:18

Pozdravljeni!
Imam tezavo in sicer vsakic po mastrubiranju se vec dni pocutim slabo (omotica,zaspanost,nezmoznost koncentracije,cuden obcutek v rokah, kot da bom omedlel) te obcutki se pojavijo ze takoj ko vstanem iz postelje in so aktivni cez cel dan.
Tezave imam cca 4 leta od kar sem zacel mastrubirati in res nevem kaj bi bil lahko vzrok za moje tezave. Bil sem tudi pri psihijatru ker sem mislil da je vse zaradi stresa... Psihijater mi je potrdil ta to ni znacilno za nobeno vrsto depresija. Res nevem vec kaj bi bil vzrok za moje tezave saj me ovirajo pri vsakdanjem delovanju. Zgoraj navedeni simptomi pa se poslabsajo ze ob najmansem naporu. Redno treniram (2h intenzivne vadbe na dan) in na vsakem treningu se pocutim kot da bom izgubil zavest , ker se stanje tako poslabsa.

Vnaprej se zahvaljujem za odgovor.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Mastrubiranje slabo pocutje

Uredništvo » 10 Sep 2018 21:35

Odgovor svetovalca

Živjo!

Res je nenavadno. Verjetno bom več lahko pomagal, če dobim nekaj odgovorov.

Si zdrav? Jemlješ kakšna zdravila? Kaj treniraš? Koliko pogosto masturbiraš in kako to zgleda?

Lep pozdrav,
Miljen Vidaković, dr.med.,
specializant družinske medicine
procon

ObjavaNapisal procon » 11 Sep 2018 14:36

Sem zdrav in ne jemljem nobenih zdravil ter redno treniram nogomet (vsak dan 2h)
Mastrubiram normalno 2-krat do 3-krat na teden. Zaradi tezav pa se mastrubiranja poskusam izogibati, kar pa mi ne gre ravno najbolje.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 12 Sep 2018 14:06

Odgovor svetovalca

Pozdravljen,

glede na tvoje odgovore bi rekel, da se ti pravzaprav vsak dan počutiš slabo. Stalno. To precej postavlja pod vprašanje domnevo, da je masturbiranje krivec za tvoje težave. Možne so omotice in slabša počutja po masturbiranju, vendar to ponavadi traja kratek čas- mogoče do 1 ure.

Svetujem ti, da greš na pregled zdravniku, ki se bo poglobljeno pogovoril s tabo in nato odredil potrebne preiskave za odkrivanje težav.

Lep pozdrav,
Miljen Vidaković, dr.med.,
specializant družinske medicine