Agh

Vprašanja na tosemjaz.net.
def

Agh

ObjavaNapisal def » 06 Sep 2018 11:17

Fant v katerega sem malo zatreskana je koncal solanje na moji soli. Rada bi ga pozabila. Kako?😫😖
ini5555

Re: Agh

ObjavaNapisal ini5555 » 06 Sep 2018 16:43

hey
bila sem na stem kot ti.
cim vec se zaposli z drugimi deli, druzi se s prijtelji,pocni kar imas rada razvajaj se konec tedna ko je za tisti dan konec sole uff koncno vikend... Na internetu bos zagotovo nasla se kaj drugega, poskusaj se ga tisti dan ne spomniti ne razmisljaj o njem ce te misli potegnejo v to, v soli in kje drugje lahko spoznavas nove fante, poisci kaksnega ki ti po vsec ceprav vem da to nemore biti kar cez noc. Prosi ga za snep vprasaj ga poimenu
Sploh kdo pa je rekel da moras pozabiti nekoga ki ti je ali si se v njega v sec?
preprosto po stokaj ga pozanimaj se o njem ce imas njegov snep instagram telefonsko kar koli. napisi mu kaj tudi ce bos potem napisala upss ponesrec ali pa kaj takega
upam da sem ti vsaj malo pomagala
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Agh

Uredništvo » 12 Sep 2018 21:43

Odgovor svetovalke

Pozdravljena,

s tem, ko se bo omenjeni fant vpisal na drugo šolo, še ne pomeni, da je zgodba glede njega končana. Obstaja veliko možnosti, da se srečata tudi kje izven šole. In če ti je všeč, mu lahko daš kak namig, na primer: ga lepo pozdraviš, ko se srečata. Prav tako ga lahko povabiš na pijačo ali kaj podobnega. Če pa imaš nekoliko manj poguma, pa mu lahko daš kakšen namig tudi preko socialnih omrežij (mu na primer "všečkaš" fotografijo). Vsekakor pa ne pozabi nase - ukvarjaj se s stvarmi, ki jih rada počneš, raziskuj, druži se in bodi odprta. Nikoli ne veš, kdaj se v tvojem življenju pojavi nova simpatija.

Upam, da sem ti s svojim odgovorom pomagala. Če imaš še kakšno vprašanje, sem ti na voljo.

Lepo te pozdravljam,
Tjaša Rola, mag. psihologije