Fant

Vprašanja na tosemjaz.net.
Broken

Fant

ObjavaNapisal Broken » 08 Maj 2018 15:48

Pozdravljeni..
Imam en problem in Pac glede fanta..

Zacela sma si pisat pred 2 mesecoma in menla sma se tako dolgo da sma si zacela pisati srcke in vse to..se nameraval me je vprasati nasledni teden potem ko sma se zacela menit(mesec nszaj)
In pol je kr naenkrat nehal odpisovat in rekel da nima casa saj je sel v koper k nekomu in od tistega dne dalje me ignorira kot da sem nič za njega preprosto neobstajam...
Poslau mi je sam sliko kako se objema z eno punco in to je to

Ze celi mesec sem tako slabe volje in to vpliva na moje ocene on je edino ocemer lahko razmislam
Ocene so mi iz odlicnih sle na zadostne in nemorem si pomagat
Kaj naj naredim :/
Pra boli me ko pomislim na njeha
Prosim ne govorite naj ga kontaktiram in naj se zmenima saj je to nemogoce
Ps. Oba grema v isto srednjo solo v avstrijo in kaj ce boma sosolca? Kaj naj potem storim
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Fant

Uredništvo » 15 Maj 2018 08:36

Odgovor svetovalke

Pozdravljena, Broken!

V kolikor sem pravilno razumela, bi si želela manj misliti na fanta? Mogoče bi ti bilo lažje, če se čim več posvetiš dejavnostim, ki ti veliko pomenijo. Tvojim obšolskim dejavnostim, hobijem, pa tudi ljudem, ki jih imaš rada. S tem bi ti lahko uspelo usmeriti svoje misli na nekaj lepega in hkrati bi naredila nekaj dobrega zase.

Najverjetneje bi se tudi lažje učila? Iz tega, kar si napisala, sem razbrala, da bi ti veliko pomenilo tudi to, da bi lahko izboljšala ocene. Praviš, da so bile prej odlične, torej si se zanje trudila. Naredi to zase… naj bo to, da izboljšaš ocene, cilj, ki ga želiš doseči.

Broken, čas celi rane... Mogoče pa bo tvoj odnos do fanta do takrat, ko bo pričel čas za srednjo šolo, že čisto drugačen...

Lep pozdrav,

Anja Kragelj, univ. dipl. pedagoginja in specializantka psihoterapije