Ljubezen

Vprašanja na tosemjaz.net.
Nvmnvmnvmnvm4

Ljubezen

ObjavaNapisal Nvmnvmnvmnvm4 » 23 Dec 2017 23:58

Pozdravljeni,
/izbrisano v uredništvu/
Prosim, ce lahko objavite samo odgovor..hvala in lp.
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Re: Ljubezen

Uredništvo » 27 Dec 2017 10:18

Odgovor svetovalke

Pozdravljena.

Zdaj če sem jaz pravilno razumela: S fantom sta skupaj, čeprav se v večini skrivata in pogovarjata preko spleta. Sedaj mu je všeč sošolka, tebi pa več ne odpiše. Drži?
Moje mnenje je, če te ima nekdo rad in si nekomu všeč, tega ne bo želel skrivati. Bi se strinjala? Verjamem da bo to težko prebrati, vendar morda pa fantu nisi več tako všeč kot na začetku, lahko pa da mu je enostavno bilo vse skupaj preveč. Ljudje nismo vedno pripravljeni na zvezo ali odnos. Takrat se ljudje umaknejo, ker ne znajo povedati kaj jih teži. Morda si mu všeč, ampak ne želi biti v zvezi. Jaz bi mu pustila malo prostora da zadiha. Morda pa ti bo čez čas napisal kaj je bilo narobe.

Upam da sem ti pomagala. Če pa še imaš kakšno vprašanje, sem ti na razpolago.
Lep pozdrav,
Doroteja Vodopivec, mag. psihologije
Nvmnvmnvmnvm4

ObjavaNapisal Nvmnvmnvmnvm4 » 08 Jan 2018 15:49

Pozdravljeni,

Prosim vas, ce lahko tudi tokrat objavite samo odgovor.

/izbrisano v uredništvu/
Uredništvo
Pošlji ZS
Pošlji e-pošto

Uredništvo » 12 Jan 2018 10:03

Odgovor svetovalke

Pozdravljena.

Žal je tako, da sedaj se boš morala pa sama odločiti kaj želiš. Če misliš da ti toliko pomeni, da je vredno vztrajati kljub njegovemu hladnemu obnašanju, potem moraš zbrati pogum in ga poiskati nekje, kjer se bosta lahko na samem pogovorila.
Ce pa meniš, da ni vredno vztrajati, pa je pomembno da to prečistiš sama pri sebi. Ni potrebno, da to govoriš njemu. Razen če bi to želela.

V vsakem primeru bi se potrudila pogovor izvesti nekje bolj na samem. Sem pa prepričana da tudi če mu napišeš sporočilo, ga bo slej ko prej vsaj prebral, ker bo radoveden.

Veliko uspeha pri odločitvi.

Lep pozdrav,
Doroteja Vodopivec, mag. psihologije