youtube

Vprašanja na tosemjaz.net.
Youtuber

youtube

ObjavaNapisal Youtuber » 08 Jun 2017 19:57

Dober dan!

Jaz pa imam vprašanje in sicer tako:
Pred kakim mesecem sem si naredila youtube kanal.Ampak ne dobivam ogledov in subscriberjev.Zanima me če obstaja kakšna spletna stran na kateri napišeš da imaš kanal da na njem objavljaš to pa to in mogoče klikneš na kanal in pogledaš kak video.Prosim priporočajte mi kak forum,spletno stran,..

Aja in še to,alli obtaja še kakšen način za pridobivanje naročnikov in ogledov?Jaz objavljam gamepleye in še zdaj nimam niti skupno 1000 ogledov.Najbolj gledani posnetek jih ima 74.

NAjlepša hvala za pomoč
Uredništvo
Objave: 36399

Re: youtube

ObjavaNapisal Uredništvo » 09 Jun 2017 10:14

"Youtuber", lepo pozdravljena!

Objavljamo tvoje vprašanje in morda ti bo kdo od vrstnikov znal odgovoriti.

Sicer pa je ta svetovalnica namenjena vprašanjem o težavah druge vrste ... (kot vidiš, sprašujejo tvoji vrstniki o zapletih v medosebnih odnosih, prijateljstvih, ljubezni, odnosih s starši, doživljanju čustev, včasih tudi o kakšnih hudih stiskah).

Tebi pa vse dobro in prijazen pozdrav iz uredništva.
Zmoreš XD

ObjavaNapisal Zmoreš XD » 04 Avg 2017 21:56

Ne vem če obstaja kakšna takšna stran, deli nove videe med prijatelji(in naj ce hocejo delijo naprej), na fb... itd.
Na tej strani pa ne oglašuj ker ni oglasna deska za yt😉😎
Jjdjdkn

ObjavaNapisal Jjdjdkn » 07 Avg 2017 23:06

Link on svojga kanala lahko objaviš na različnih forumih(js sm jih vidu nek na forumu od igre123) oa lahko bi že prejle pustila link da bi si bralci te teme morda ogledali kanal če jih zanima.

Lp
idkehatdnddndd

ObjavaNapisal idkehatdnddndd » 20 Avg 2017 01:31

ce ne dobivas ogledov in subscriberjev je to zato ker nisi drugacna/drugacen od drugih youtuberjev oz kopiras druge... ali pa govoris v slovenscini ce sploh govoris.. pa zanimiv/a moras bit